UNISTAT
UNISTAT
novinky podrobnosti ceník objednávka download faq odkazy napsali o nás napište nám
UNISTAT

O programu

- Komplexní nabídka statistiky
- Vícejazyčné prostředí (čestina, slovenština, angličtina)
- Spolupracuje s MS Excel a MS Word
- Export výsledků do HTML
- Jednoduché uživatelské prostředí
- Pracuje také jako doplněk MS Excelu
- Možnost importu dat z databazí (pomocí ODBC i SQL)
- Nabídka více než 300 2D a 3D grafů
- Minimální hardwarové nároky
- Snadná a rychlá instalace
- Český manuál ZDARMA, obsáhlý originál manuál (1050 stran)
- Technická a statistická podpora
- Nahrávání vlastních maker
- Service Packy volně ke stažení
- Vynikající poměr cena/výkon
- Vyzkoušejte (česko-slovensko-anglickou) demoverzi

Komplexní nabídka statistiky

V současné době obsahuje Unistat dvě základní nabídky statistických procedur, které svým rozsahem pokrývají téměř veškeré praktické požadavky.

Vícejazyčné prostředí (čestina, slovenština, angličtina)

Unistat umožňuje pracovat jak v anglickém, slovenském, tak českém jazyce. Vždy v příslušném jazyce jsou všechny nabídky a výstupy. Velice výhodné jak pro mezinárodní vedení společnosti, popř. pro publikování na internetu, apod. Standardně vše v zakoupeném jazyce a druhý jazyk je jako bonus (výměna jazykových souborů)


Spolupracuje s MS Excel a MS Word

Všechny výstupy lze pohodlně posílat do Excelu nebo Wordu, kam se přenesou ve formě přehledných, formátovaných tabulek. To stejné platí i pro grafy. Ukázka části výstupu pro lineární regresi po přenosu do MS Wordu.

Lineární regrese
Export výsledků do HTML

Podobně jako lze posílat výstupy do Excelu a Wordu, lze tvořit internetové prezentace (grafy jsou posílány ve formě jpg obrázků a tabulky jsou formátovány).


Jednoduché uživatelské prostředí

Datový procesor je podobný tabulkovému procesoru MS Excel.Výběry proměnných se provádějí velice snadno pomocí myši ve speciálním panelu:


Pracuje také jako doplněk MS Excelu

Unistat můžete spouštět také v tzv. Add-In modu, tj. jako nadstavba MS Excelu. K nabídkám Excelu se vám přidají nabídky Unistatu Grafy, Statistika1 a Statistika2.


Možnost importu dat z databazí (pomocí ODBC i SQL)

Systém Unistat umožňuje vybírat na základě SQL jazyka data z různých databází. K tomu slouží následující panely.
Nabídka více než 300 2D a 3D grafů

JVýsledky statistických analýz lze pohodlně graficky znázorňovat množstvím 2D a 3D grafů.Např. graf funkce dvou proměnných vypadá takto:


Minimální hardwarové nároky

Minimální požadavky jsou 30 MB místa na pevném disku a 8 MB paměti. UNISTAT je statistický systém, který pracuje v prostředí MS Windows Vista, XP, Windows 7. Spolupracuje s MS Office 1997-2010.


Snadná a rychlá instalace

Instalace probíhá z dodávaného CD, trvá přibližně 2 minuty. Během instalace zašlete na activation@unistat.com instalační číslo, které se vygeneruje v aktivačním programu Unistatu. Tam také zadáte heslo, které obdržíte zpět. Pokud např. budete zcela přeinstalovávat počítač, popř. kupovat nový, aktivační program vygeneruje nové číslo a k němu obdržíte nové heslo - při zachování stejného postupu výše.


Český manuál ZDARMA

Český manuál lze stáhnout v části Dowload. Jedná se o stručnou (80 stran) pomůcku při práci v začátcích. Originál manuál v PDF také v části Download.


Technická a statistická podpora

Napište nám Vaše dotazy. Adresy a zodpovědné osoby najdete v části "napište nám".


Nahrávání vlastních maker

Pro opakované činnosti umožňuje Unistat nahrávat makra. Nahraná posloupnost operací potom velice usnadní a urychlí práci. Pozor !! Nejedná se o žádné programování ve stylu Visual Basicu (např. jako v MS Excel).


Service Packy volně ke stažení

Drobné nedostatky (nemusí být způsobeny Unistatem, ale změnou ve spolupracujících programech), popř. vylepšení dle Vašich požadavků jsou zdarma ke stažení - viz část "download".


Vynikající poměr cena/výkon

Necháváme na zájemcích porovnání možností a ceny Unistatu se srovnatelnou konkurencí. Podklady pro porovnání Unistatu najdete na těchto stránkách.


Vyzkoušejte (česko-slovensko-anglickou) demoverzi

Máte možnost v si části "download" stáhnout plně funkční demoverzi (omezena pouze na dodávaná data). Doufáme, že budete spokojeni.
designed by ..čekit...